top of page
אודות
פרופיל חברה
פרופיל חברה

הדר קנטור מתמחה במתן יעוץ לחברות בתחום הארגוני והעסקי במטרה להביא לשיפור בפעילות החברה ולפתרון בעיות הפוגעות בתפקוד השוטף. הדר קנטור, יועץ עסקי בעל ניסיון רב בתחום הניהולי, הפסיכולוגי והארגוני.

הדר מציע את השירותים הבאים:

ליווי הנהלות בהתמודדות עם דילמות ניהוליות בתחום השיווק, ייצור, פיתוח, הנדסה,והטמעת מערכות ניהול.

השירותים מיועדים למנכ"ל או בעל עסק, המתלבט בשאלות אסטרטגיות, בדילמות עסקיות ובדילמות הקשורות בהובלת אנשים. היתרון הגדול הטמון בעבודה אתנו הוא האיכות המקצועית והיכולת שלנו לתת לך יעוץ מתוך הבנה מלאה של סביבת העבודה שלך כמנהל בכיר.

גם אנחנו ישבנו בעבר בדיוק בכיסא שלך ונחשפנו ללחצים הכרוכים בהשגת יעדים עסקיים, גיבוש אסטרטגיה ועבודה שוטפת מול לקוחות ספקים ודירקטוריון.

באמצעות השילוב בין זווית הראייה הפסיכולוגית-ארגונית לראייה העסקית, יש לנו את היכולת לזהות הזדמנויות עסקיות, להבין את סביבת העבודה ולתרגם שאיפות ורצונות של המנכ"ל והבעלים לתכנית עסקית ברורה ומוגדרת.

הניסיון הרב שצברנו במכירה ובשיווק, הכולל, בין היתר, ליווי אישי של אנשי מכירה ושיווק, מאפשר לנו לזהות פערים ולסייע בסגירתם. עד היום ליווינו מספר רב של חברות, החל בחברות גדולות ומובילות במשק כגון תשתיות נפט ואנרגיה, מפעלי נייר חדרה, נשר מפעלי מלט, פניציה מפעלי זכוכית, זרעים גדרה וכלה בחברות בינוניות וקטנות.

 

החזון שלנו הוא:

להניע אנשים להאמין בערכם ולהגשים הצלחה.

הנהלה
הנהלה

המשרד הוקם בשנת 1994  על ידי הדר קנטור, יועץ עסקי ומאמן אישי בעל ניסיון רב בתחום הניהולי, הפסיכולוגי והאירגוני. בשנת 2000 נרשם המשרד כחברת בי קי אם מתודולוגיות בע"מ, גויסו עובדים והתרחב מעגל הלקוחות.  

הדר למד פסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב, התנסה בעבודה עם משפחות, והוסמך על ידי בית הספר לחינוך בתל אביב במגמה לשיטות הוראה והערכה. את הכשרתו הפורמלית, כמו גם ניסיונו העשיר בתחום הנחיית הורים, עבודה קבוצתית וייעוץ ארגוני, הוא משלב בהצלחה עם המיומנויות שרכש בתפקידי ניהול בכירים.

הדר מילא כעשור תפקידי ניהול בכירים בעולם הביטוח, ניהל מחלקות גדולות, שימש כסופרווייזר בחברת הפניקס וכמנהל תביעות ביטוח חיים במנורה.

בצה"ל סייע הדר לגבש את תחום המודעות לבטיחות במסגרת שירות מילואים בענף הבטיחות בדרכים. הדר הוביל תהליכים מורכבים בשורה ארוכה של ארגונים גדולים במשק , בהם תעשייה כבדה, פיתוח מוצרים, הנדסה, היי-טק ועוד.

הדר הוסמך בתחום הממשל התאגידי ורכש ניסיון בכל הקשור למועצות מנהלים ולממשק שלהן עם הנהלת החברה.

בשני העשורים האחרונים הדר משמש כיועץ ארגוני למגוון רחב של חברות ועוסק בהטמעת תרבות ארגונית פרואקטיבית ובאימון אישי למנכ"לים ולמנהלים בכירים.

עבור הדר ההון האנושי הינו משאב חשוב שראוי לטפח ולהעצים כנדבך מרכזי בעשייתו המניבה הישגים מוכחים.

קו"ח הדר קנטור
קו"ח הדר קנטור

ניסיון מקצועי:
1994 – היום משמש כיועץ ארגוני בכיר להטמעת תרבות ארגונית בגישה הפרואקטיבית,  אימון עסקי למנהלים בכירים וליווי אישי של מנהלים בצמתי קריירה.
 

2009 – 2016 פניציה מפעלי זכוכית – הטמעת הגישה הפרואקטיבית, ליווי תהליך העצמה ניהולית, תמיכה וייעוץ בתקופת המשבר ומאמן עסקי אישי למנכ"ל. (להמלצת מנכ"ל פניציה, ערן חיימוביץ' – קיראו כאן).

2010 – 2015 קבוצת מיקוד – ליווי מקצועי בהתמודדות עם דילמות פסיכולוגיות עסקיות בהנהלה ובדירקטוריון החברה ואימון עסקי למנהל המרחב. (להמלצת אורי נחום, מנהל מרחב ירושלים – קיראו כאן).

2005 – 2013 ארד– אימון עסקי למנכ"ל ולנהלה הבכירה והטמעת הגישה הפרואקטיבית לאיכות בארגון. (להמלצת ניצן כהן, מנכ"ל ארד – קיראו כאן).

2002 – היום נשר הטמעת הגישה הפרואקטיבית לבטיחות. (להמלצת מריו ביאליסטוקי, מנהל האחזקה – קיראו כאן)

2001 – היום נייר חדרה – הטמעת הגישה הפרואקטיבית לבטיחות. (להמלצת רענן עוז, מנכ"ל מפעל הפלסטיק של מפעלי נייר חדרה – קיראו כאן).

2000 – 2001 תדיראן טלמטיקס – ליווי בתהליך שיקום יחסי עבודה בעקבות משבר.

1999 – 2000 אינטל (קרית גת) – יועץ בכיר בנושא פיתוח ההון אנושי לקבלן הראשי במסגרת ההקמה.

1997 – 2000 הסעות הקניון – יועץ ארגוני ומלווה בתהליך הטמעת תרבות איכות ובטיחות בהתאם לסטנדרטים של אינטל.

1995 – 2000 זרעים גדרה – הטמעת תרבות ארגונית פרואקטיבית וליווי במהלך רכישה ע"י תאגיד גדול. (להמלצת מנכ"ל זרעים גדרה, אוהד צוקרמן – קיראו כאן).

1990 – 1995 מנורה – מנהל מחלקת תביעות ביטוח חיים.

1985 – 1990 הפניקס הישראלי

1980 – 1985 הנחיית הורים מכון אדלר.

השכלה:
1980- 1985 חינוך – שיטות הוראה והערכה (B.A.) – אוניברסיטת ת"א.

1980 – 1985 הנחיית קבוצות (לימודי תעודה) – מכון אדלר.
1976 – 1980 פסיכולוגיה (B.A.) – אוניברסיטת ת"א.

קורסים:
2010 בוגר קורס להכשרת דירקטורים ונושאי משרה בכירים – לה"ב ואוניברסיטת תל אביב.
2001 מגשר מוסמך – המרכז הישראלי לאימון.

צה"ל
1993 – 2000 בניית מתודולוגיה, הנחיה וחניכת מדריכי נהיגה מונעת – ענף בטיחות בדרכים.
1985 – 1993 הדרכה וייעוץ לקציני נפגעים – אכ"א נפגעים.

שפות: עברית (שפת אם), אנגלית, גרמנית, צרפתית

אימון אישי
ליווי אישי

מנהלים או בעלים של ארגונים קטנים ובינוניים מוצאים עצמם, לא פעם, נתונים למערכת לחצים אדירה, מאחר שהם פועלים בסיוע מטה מצומצם מאד או ללא מטה כלל. בארגונים כאלה המנכ"ל משמש לעיתים קרובות גם כמנהל עסקי, כספי, תפעולי, פיתוח, שיווק ומכירות.

כאשר מדובר בחברה בעלת שדרה ניהולית מצומצמת, גם אם רק אחד התפקידים לא מבוצע כראוי התוצאות העסקיות עלולות להיפגע פגיעה אנושה. במקרים כאלו, המנהל עלול למצוא עצמו מקדיש זמן רב לתיקון ליקויים ולכיבוי שריפות.

תהליך ליווי המנהלים מתחיל באבחון, שנועד לבירור החוזקות והחולשות של הארגון והמנהל. סגנון הליווי נקבע בהתאם לאישיותו והעדפותיו של המנכ"ל ומושם בו דגש על מיפוי וזיהוי הבעיות המוגדרות כ"אקוטיות", במטרה לזהות את שורש הבעיה האמיתי ולהגדיר תוכנית פעולה מתאימה.

תוכנית הפעולה מיועדת לשפר את יכולות הניהול, היחסים עם הלקוחות ועם העובדים. תוכנית הפעולה דינאמית ומשתנה בהתאם לצרכים המיוחדים לכל עסק. לכל אורך הדרך מושם דגש מיוחד על הדילמות אתם מתמודדים המנהלים ועל הסיוע בהתמודדות עמן.

בתהליך משולבים הדרכה והקניית מתודולוגיות ניהול (ניהול כספי, איכות, התמודדות עם מערכות מידע, אסטרטגיות של שיווק, אומנות מכירה, סוגיות בניהול משאבי אנוש ועוד) וייעוץ (מנהיגות, שליטה, בקרה, מעקב אחר ביצוע משימות), בהם המאמן מתרגל את המנהל ומחזק אצלו יכולות ומיומנויות.

אחת הבעיות המאפיינות ניהול בכיר היא תחושת הבדידות של העומד בראש הפירמידה. באמצעות קיום מפגש קבוע עם היועץ והמאמן, יכול המנהל לשתף אדם, שאינו חלק משרשרות הפיקוד בארגון ואינו נגוע באינטרסים, בתהליך החשיבה ולהסתייע בו כדי לדון בבעיות המונעות מהארגון והמנהל להפיק את מלוא הפוטנציאל.

ליווי וגיוס בכירים
ליווי בכירים בצמתי קריירה

הדר קנטור מציע שירות ייחודי לבכירים, שהגיעו לפרשת דרכים במסלול הקריירה שלהם,ומעוניינים לבחון מחדש את המשך דרכם המקצועית.

קרא עוד

הטמעת תרבות ארגונית
Startups
הטמעת תרבות ארגונית
ליווי חברות סטרטאפ
bottom of page