top of page
קורסים והשתלמויות

הדר קנטור יועץ עסקי בעל ניסיון רב בתחום הניהולי, הפסיכולוגי והארגוני ומנכ"ל חברת BKM, פיתח את הגישה פרואקטיבית להטמעת תרבות ארגונית בחברות ובארגונים.

גישה זו מיושמת בהצלחה בשורה של ארגונים וחברות כגון: נשר, שתכא"א, ארד דליה, פניציה, חוגלה קימברלי ועוד. הכרת גישה זו, לימודה ורכישת כלים ליישומה הינה הרעיון העומד בבסיס הקורסים אשר אנחנו מציעים.

מסלולים

אנו מזמינים אתכם ללחוץ להמשך קריאה, להכיר אותנו, להתרשם מפועלנו וכמובן לבחון את מגוון הקורסים, מסלולי ההכשרה ואת הקידום והאופק המקצועי שאנו מציעים. בין המסלולים: מסלול העשרה, מסלול הסמכה, מסלול פרקטיקום ומסלול סופרוויזן.

מה ניתן להפיק מלימודם?

- מפגש עם מתודולוגיה יישומית הפותחת את הדרך למנהל וליועץ להוביל שינוי תרבותי בארגון.

- הזדמנות לתרגל, להתאמן ולהתמקצע במתודולוגיה ולהגיע לרמה בה תוכל להוביל בעצמך תהליכים בארגון     כמנהל או כיועץ.

-  סיוע בבניית חוג לקוחות ליועצים ולמאמנים.

- סיוע בקידום מקצועי ובפיתוח קריירה למנהלים בכירים בארגונים.

למי מיועדים הקורסים?
הקורסים
גלגל התנופה הפרו אקטיבי

גלגל התנופה הפרו-אקטיבי הוא סט כלים, המיועד לסייע למנכ"ל לייצר סדר יום שסביבו יוכל להטמיע את התרבות הארגונית הרצויה. המטרה העיקרית של הקורס היא להקנות למנהלים ולעובדים הרגלים שיקדמו את הסטנדרטים הרצויים בארגון.

כלים פסיכולוגיים לגישה

קורס תאורטי המיועדת למנהלים בכירים וליועצים המעוניינים ללמוד את התאוריה שמאחורי הקורס מיועד ליועצים ומאמנים עסקיים שרוצים להבין את המתודולוגיה הפסיכולוגית הנמצאת בבסיס הגישה הפרו-אקטיבית. הכלים הפסיכולוגים מעניקים ידע יישומי ומקנים בסיס להבנת התנהגות בכדי לתכנן תהליך אפקטיבי שתכליתו שינוי הרגלים.

הקורסים
המלצות
יוסי לוינסון
מנהל סניף מודיעין, קבוצת מיקוד

"הקורס היווה עבורי אפשרות להכיר מאגר של כלים שמתוכם אבחר את מה שנכון ויעיל עבורי ועבור החברה והזדמנות לפגוש מנהלים בכירים שאוכל ללמוד מניסיונם... התמיכה והליווי של הדר משמרים ומחזקים את הכלים שהכרתי בקורס ואני בטוח יותר בעשיה שלי ומרגיש שאני מנהל ומתנהל בצורה טובה, מחושבת ויעילה יותר.."

אלכס גולוב
מנהל בטיחות, EZOM

"הקורס איפשר לי להעמיק במשך מספר שעות בתכנים של הגישה הפרואקטיבית, לדון בהם עם אחרים ולהכיר לעומק כלים פרואקטיביים.... רכשתי כלים והכרתי דרכים נוספות להתמודדות עם הטמעת השינוי ההתנהגותי שאני שואף לו בתפקידי ונוכחתי כי הגישה הפרואקטיבית אכן מאפשרת להניע אנשים לשינוי כזה..."

רונית פסחוביץ'
מנהלת איכות, ארד

"הגעתי לקורס עם היכרות מצומצמת ביותר עם הגישה הפרואקטיבית וציפיתי לקבל כלים שיסייעו לי בתפקיד ומצאתי קורס שהפרה אותי מחשבתית ומעשית ולימד אותי לחשוב אחרת....זה היה מרתק ומלמד...." בהדרגה אני לומדת על מה לשוחח עם המחלקה, אנחנו עושים ניתוחי ארוע ויוצקים תוכן לדברים. אני נוכחת יותר, אני גורמת להם לחשוב על שגיאות ועל מניעתן."

מעיין דווידזון
מנהל הצד החם, פניציה

"...הקורס היה מעניין מאד והוצגו בו דילמות שאני נתקל בהן בשגרת יומי כמנהל. כך למשל סוגיות הקשורות ב"רצפת הייצור" או שעור בו חמי גינזברג, מנהל מפעל "נשר" ברמלה סיפר על כלי פרואטקיבי – הבט"ש - אותו הוא מיישם ב"נשר".... נשביתי בקסמו ובתועלתו של כלי זה ואימצתי אותו... זה כלי נהדר שמניב פירות מיידים שלא הייתי מכיר אלמלא הקורס או הדר.... כמו כן, הקורס מחזק ותומך בעשייתי הפרואקטיבית במפעל."

bottom of page